Kilka słów o nas - Zdrowa Micha

Historia naszej piekarni to historia naszego chleba. Ponad sześć lat temu podjęliśmy decyzję, że otworzymy piekarnię bezglutenową. Rok wcześniej zaczęliśmy testy z recepturą chleba, który miał być bezglutenowy i w 100% oparty o naturalne składniki. Nasz chleb, który obecnie pieczemy to efekt właśnie tej pracy. Naturalny, bezglutenowy oparty o autorską recepturę – dzisiaj w czterech wariantach smakowych. Od tego wszystko się zaczęło i to właśnie nasz chleb wyznaczył kierunek naszych dalszych działań w rozwijaniu oferty piekarni.

Zdrowy i naturalny skład

naczelna dewiza, którą się kierujemy. To nie jest puste hasło. Każdy nasz produkt jest oparty wyłącznie o naturalne składniki, które w połączeniu z krótkim składem (clean label) daje finalnie produkt najwyższej jakości.

Wierzymy, że mamy wpływ na otaczający nas świat

szanujemy matkę Ziemię, myśląc nie o sobie, ale o naszych dzieciach, wnukach i prawnukach. Dlatego pakujemy nasze wypieki w opakowania biokompostowalnel, które w harmonii łączą się z otaczającym nas środowiskiem.

Krótkie serie produkcyjne

Ne magazynujemy naszych wypieków. Sukces naszej oferty polega na tym, że zawsze pieczemy pod konkretne zamówienia i tego samego dnia wysyłamy. Dzięki temu na drugi dzień po wypieku świeży chleb jest u Ciebie na stole

100% bezpieczeństwo bezglutenowe

Jesteśmy certyfikowanym zakładem całkowicie bezglutenowym. Nie stosujemy żadnych surowców zawierających gluten. Przechodzimy systematyczne audyty, a nasze wszystkie wypieki są przebadane. Daje to gwarancje bezpiecznego spożycia wszystkim osobom z celiakią i nietolerancją glutenu.

O nas
Clean Label
Zdrowa Micha - Pasztet
Zdrowa Micha - Chleb
Certyfikaty i licencje
Certyfikat celiakia.pl
Certyfikat Viva!
pixel